10 būdų, padėsiančių palikti komforto zoną

2017 liepos 04
Ar girdėjai tokią frazę: „Stebuklai prasideda už komforto zonos ribų“? Jeigu ne, tai nuo šiol tebūnie tai tavo gyvenimo moto, nes pažadame – realizuodamas šiuos dešimt būdų patirsi tiek stebuklų, kiek Alisa nė sapnuose neregėjo.
Tik perspėjame, kad prie starto linijos tau reikės trijų pagrindinių atributų: noro, ryžto ir kantrybės. Bet pirmiausia – KODĖL KOMFORTO ZONA TAU YRA BLOOOO-GAAAAAI:
Kiekvienas iš mūsų turime savo mažesnių ar didesnių tikslų bei svajonių, tačiau kas gi tas didžiausias stabdis, neleidžiantis jų įgyvendinti? TAIP! Tai komforto zona.
 

Griauname mitus. Anglų kalbos mokymas iki trejų metukų: kodėl verta ir nuo ko pradėti?

2017 liepos 04
Ankstesniame straipsnyje įrodinėjome, kodėl verta mokytis anglų kalbos, ir nesvarbu, ar tu be penkių minučių rastas kopūste, ar ką tik atšokai 80-ąjį jubiliejų.
 

10 priežasčių mokytis anglų kalbos

2017 gegužės 23

Ko gero sunku būtų sutikti žmogų, kuris atkakliai neigtų, jog mokytis naujos kalbos yra nenaudinga. Ne visada įdomu – galbūt, nelengva –  tikrai taip.

Anglų kalbos pamokos vaikams bei moksleiviams

2015 rugsėjo 08

Kiekvienas iš mūsų norime daugiau pasiekti gyvenime, o mūsų moksleiviams dar visa ateitis prieš akis. Kuo būti užaugus, kokias studijas rinktis, kur mokytis – Lietuvoje ar svetur?