Kaip išsirinkti tinkamiausią anglų kalbos stovyklą?

2019 rugpjūčio 29

Anglų kalbos stovykla: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Anglų kalbos mokėjimas praverčia tikrai dažnose situacijose, tad pramokti šios kalbos naudinga visiems. Savarankiškas mokymasis visuomet reikalauja tinkamo nusiteikimo bei motyvacijos, tad nieko keisto, kad išmokti užsienio kalbų pavyksta ne visiems. Vis dėlto, išeitis tikrai yra – jei siekiama įgyti motyvacijos bei mokymosi procesą paversti kur kas smagesniu, anglų kalbos stovykla neabejotinai gali būti vienas geriausių sprendimų. 

Anglų kalbos kursai: kodėl verta juos lankyti?

2019 birželio 19

Visi žinome posakį, kuriame teigiama, kad mokytis niekada ne vėlu, tad ir tuomet, jei iki šiol neturėjote galimybės išmokti anglų kalbos, dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti. 

Anglų kalbos stovykla: ir smagu, ir naudinga

2019 birželio 19

Vasaros laikotarpiu tėvams tenka pasvarstyti, kokia veikla užimti vaikus: niekam ne paslaptis, kad nuobodžiaudami vaikai susigalvoja tokių pramogų, kurios gali būti labai pavojingos.

Verslo anglų kalba: 5 priežastys, kodėl verta jos mokytis

2019 birželio 19

Verslo anglų kalba reikalauja gana specifinio žodyno, kurio ne visada pramokstama mokykloje ar universitete. 

Kodėl anglų kalbos mokėjimas gali praversti kiekvienam mūsų?

2019 birželio 19

Anglų kalba visame pasaulyje yra viena populiariausių – ja kalba daugiau nei 500 milijonai įvairiose šalyse gyvenančių žmonių.

10 būdų, padėsiančių palikti komforto zoną

2017 liepos 04
Ar girdėjai tokią frazę: „Stebuklai prasideda už komforto zonos ribų“? 

Griauname mitus. Anglų kalbos mokymas iki trejų metukų: kodėl verta ir nuo ko pradėti?

2017 liepos 04
Ankstesniame straipsnyje įrodinėjome, kodėl verta mokytis anglų kalbos, ir nesvarbu, ar tu be penkių minučių rastas kopūste, ar ką tik atšokai 80-ąjį jubiliejų.
 

10 priežasčių mokytis anglų kalbos

2017 gegužės 23

Ko gero sunku būtų sutikti žmogų, kuris atkakliai neigtų, jog mokytis naujos kalbos yra nenaudinga. Ne visada įdomu – galbūt, nelengva –  tikrai taip.

Anglų kalbos pamokos vaikams bei moksleiviams

2015 rugsėjo 08

Kiekvienas iš mūsų norime daugiau pasiekti gyvenime, o mūsų moksleiviams dar visa ateitis prieš akis. Kuo būti užaugus, kokias studijas rinktis, kur mokytis – Lietuvoje ar svetur?