Profesinės anglų kalbos kursai Kaune ir Vilniuje!

2018 April 12

Esi tikras savo srities asas, tačiau trūksta anglų kalbos įgūdžių? Esi pasiruošęs užkariauti pasaulį? Tuomet iCAN’e tu rasi platų profesinės anglų kalbos programų pasirinkimą, check this out:

  • English for Work
  • Business English
  • English for Human resources
  • English for Marketing
  • English for Accounting

Anglų kalbos programa – English for Work. Subalansuota kasdieniams darbo poreikiams!

2018 March 13

English for Work  – kiekvienam, dirbančiam biure! 

Dviejų savaičių trukmės šnekamosios anglų kalbos mokymai vasarą!

2018 March 07

Smegenys ilsisi tada, kai jos dirba! Per dvi savaites patobulink savo šnekamąją kalbą ir bendrauk su pasauliu laisvai ir užtrikrintai 

PRSIDĖJO REGISTRACIJA Į “ENGLISH SUMMER CAMP’18”

2018 February 19

Žinių niekada nebus per daug, net ir vasarą! Jau šeštus metus iš eilės kviečiame į anglų kalbos dienos stovyklą „English Summer Camp“!

Šeštadieninės pamokėlės 4-6 m. vaikams

2017 November 29

Su džiaugsmu pranešame, jog nuo šiol Jūsų mažieji laukiami šeštadieninėse anglų kalbos pamokėlėse strategiškai patogioje vietoje įsikūrusiame mokymo centre „iCAN“!

Anglų kalbos pamokėlės jūsų darželyje

2017 October 03

Kviečiame vaikučius į žaismingas anglų kalbos pamokėles darželyje, kurių metu mažieji žaidžia, šoka, dainuoja, piešia, spalvina ir kitais būdais pradeda savo pirmąją pažintį su anglų kalba!

iLAB – tavo telefone, kompiuteryje, planšetėje!

2017 August 23

Nuo šiol iCAN mokymo centre dar didesnės galimybės renkantis mokymosi būdus. iLAB – savarankiško anglų kalbos mokymosi internetinė laboratorija. 

Vokiečių kalbos kursai pradedantiesiems!

2017 August 17

Planuoji vykti į Vokietiją gyventi, dirbti, atostogauti ar tiesiog keliauti? O gal tiesiog nori į savo žinių bagažą įsidėti dar vieną užsienio kalbą? Prisijunk prie VOKIEČIŲ KALBOS KURSŲ iCAN’e! 

Rekomenduok „iCAN” kitiems ir pats MOKYKIS NEMOKAMAI!

2017 July 21

Skamba patraukliai? Tuomet dalyvauk rekomendacijų programoje “JOIN US!” – rink nemokamas pamokas bei kitus naudingus ir šaunius prizus!

Anglų kalbos kursai MEDICINOS DARBUOTOJAMS

2017 July 04

Šie kursai padės Jums tobulėti profesinėje srityje, atvers galimybes megzti ryšius tarptautiniu mastu bei padės išlikti konkurencingiems darbo rinkoje!